SHARE IT  OÜ VÄÄRTUSRING

Share It OÜ pakub püsivat ning edukat koostööd, mis põhineb alati usaldusel. Meie usume, et suurima usalduse saab saavutada ainult siis, kui partnersuhe on sada protsenti aus. Ausust saab aga luua siis, kui meie, kui partneri teenused on lihtsad, loovad, läbipaistvad, kliendikesksed ning alati mõõdetavad. Parim ning alati toimiv teenus aga tagab kliendi maksimaalse kasvu ja arengu. Iga areng toob endaga kaasa aina uusi ja uusi lisaväärtusi. Suurim areng ning jõudsalt kasvav lisaväärtuste pagas aga tagab eduka ning usaldusel põhineva maksimaalse koostöö. Meie väärtusring on ka Teie eduring!

SHARE IT TEENUSED

Share It OÜ eesmärk on pakkuda lihtsaid ning loovaid lahendusi turundus, reklaami ja müügivaldkonnas. Meie teenuste portfell koosneb seitsmest erinevast teenusest, mille peamisteks eesmärkideks on toetada ettevõtte aktiivset kasvu, luua nähtavust ning tõsta tuntust.

 

 

Meie teenused viivad teid järgmisesse sihtpunkti.

Me tegeleme

SOTSIAALMEEDIA TURUNDUS TEENUS

Sotsiaalmeedia turunduses loome teile kampaaniaid ning digitaalseid reklaame teie sotsiaalmeedia kontole.

Kui Teie ettevõttel sotsiaalmeedia kontot ei ole siis me loome Teile.
Sotsiaalmeedia konto loomisel loome Teile töötava turunduse strateegija.

q

GRAAFILINEDISAINI TEENUS

Kõik algab välimusest ja sõnumist mis loovad Teile uue identiteedi sotsiaalmeedias, kodulehtedel ning mujal keskkonnas. Meie meeskond oskab tuua Teid teisteseast esile ning esitleda Teid silmapaistvamalt.

Loome teile:
kodulehti ,visiitkaarte, digitaalpilt- ja videoreklaame
otsepostituse kujundusi, plakateid

FOTOVIDEO ANIMATSIOON TOOTE TUTVUSTUS VIDEODE VALMISTAMINE

Näopildi tutvustus läbi  fotode või videode on unikaalne lahendus tutvustada oma tooteid teenuseid. videod Aitavad luua ettevõttest brändi mille kaudu saab edastada Ettevõtte sõnumit.

Otseposti kujundamise-ja saatmise teenus

Otsepostiteenus ehk koostame ja kujundame ettevõtte poolt edastatud info põhjal kvaliteetse ning korrektse uudis-, toote- või kampaania kirja ning edastame selle kokkulepitud sihtrühmale. Vajadusel saame teostada tagasisidekõned infokirja kättesaadavuse ning tegeliku mõju hindamiseks.

Suhtlusturundus teenused aitavad Teil leida uusi sõpru,töötajaid, koostööpartnereid, kliente !”

 

Suhtlusteenuseid osutades kasutame järgnevaid Instrumente: Internet, telefon, otsepost, kohtumised.
Kohtumistel fikseeritakse potensiaalsete klientide vajadused ning teenindatakse kliente järgides klienditeeninduse ABC reegleid !

Müük telefoni teel

„Turundusmüük“
Suurepärane võimalus ettevõtetele, kes soovivad leida lisa jõudu ühe kindla kampaania teenuse või toote müügiks. Koostame vastavalt Teie ettevõtte ja toote või teenuse põhjal kvaliteetse müügikõne, fikseerime sihtrühma ning teostame koostatud müügikõne põhjal professionaalse müügikontakti.

Pakett “Minu klient “

Suurepärane lahendus ettevõtetele, kes soovivad kaardistada oma uute või olemasolevate klientide vajadusi, soove ning võimalusi tihedamaks koostööks.
Sobib suurepäraselt küsitluste, turu-uuringute, rahulolu uuringute, kliendi vajaduste läbi viimiseks kui ka näiteks otseposti personaalseks andmebaasi koostamiseks.
Töö teostamiseks koostame personaalse küsitluse või uuringu küsimustiku.

Pakett „Turundusmüük“

Suurepärane võimalus ettevõtetele, kes soovivad leida lisa jõudu ühe kindla kampaania teenuse või toote müügiks. Koostame vastavalt Teie ettevõtte ja toote või teenuse põhjal kvaliteetse müügikõne, fikseerime sihtrühma ning teostame koostatud müügikõne põhjal professionaalse müügikontakti.
Sobib suurepäraselt kampaania toodete – teenuste müügiks.
Töö teostamiseks ootame ettevõtte tutvustust, kampaaniatoote infot ning müügisihtrühma väljundit.
Meie pakume müügikõne koostamist ning personaalset teostamist.
Teenuse hind: Küsi hinnapakkumist !

Pakett „Püsikliendimüük“

Suurepärane võimalus ettevõttele, kes soovib teostada väga kõrgetasemelist püsikliendi- või suuremahulist müüki. Teie kasutuses on professionaalne ning pikaajalise kogemusega müügiguru, kes iseseivalt õpib tundma Teie ettevõtte teenused, tooted, tegevusvaldkonna ning kliendiolemuse. Saadud info põhjal koostab personaalse müügiplaani ning teostab püsikliendimüügi.
Sobib suurepäraselt ettevõtetele, kes mingil põhjusel ei jaksa või ei jõua teostada personaalset müüki, kuid vajaksid lojaalset ning püsivat maksejõulist klientuuri.

” Teie sõnumile strateegiate loomine koos läbi erineva jaotamise taktikalise tegevusega on meie turundusagentuuri teenused mõeldud Teie eesmärkide ellu viimiseks ” !

TURUNDUSTEENUSED

Turundusteenus ehk loome nii väiksemaid nn „olla nähtav“ kuni suurte ning mahuliste turundusstrateegia – kampaania lahendusteni välja.

share it oü sotsiaal meedia turunduse reklaam

JAOTAMISETEENUS

Meile meeldib jagada,levitada ja kuulutada ning anda edasi teistele Teie sõnumit nii Teie toodetest teenustest kui ka Teie ettevõttest .

Sest jagamine teistega on hoolivus ja armastus üksteise vastu !

 Olgu see flaier, visiitkaart,või otsepost, või mõni toote näidis – ei ole meile vahet. Loeb see mis viib meid Teie eesmärkide täitmise suunas. Oleme meie need kes seda täita aitavad.

Meile pole vahet kus teie klient asub ! Sõnumi Teie toodetest  ja teenustest ning ettevõttest toimetame kohale.

Selleks aitame Teil korraldada ettevõttes kliendiüritusi : Näiteks avatud uste päevi . kliendipäevi mõne kaubanduskeskuse ees jms…

Jagamise teenus on unikaalne teenus sellepoolest,et läbi jagajate levib sõnum kiiremini !  Jagajate kaudu tekib ettevõtel võimalus luua otsene kontakt potensiaalse kliendiga. 

Kui soovid hinnapakkumist, küsi seda julgesti !

REKLAAMITEENUS

Reklaamiteenus ehk loome ja kujundame Teie ettevõtte tegevust, tooteid – teenuseid kajastava kvaliteetse ning meeldejääva reklaami ning avaldame need erinevates sotsiaal-, väike- ja või suurmeedia kanalitesse.

[qode_pricing_tables number=”one_column”][/qode_pricing_tables]

Suheldes jõuame üksteisele lähemale õppides üksteist tundma !

Selleks Teie vajate kindlasti nimekirja:

Kontaktnimekiri sõpradest ja tuttavatest ning tundmatutest

 

Ettevõtte kalleim vara mida luua ja hallata !

Ettevõte vajab igapäev uusi kontakte kasvamiseks ning laienemiseks !

Loome Teile kontaktnimekirja Teie soovitud sihtrühmale.

Andmebaaside liigid:

  1. Üldkontakt andmebaas :

Kontaktandmebaas võib sisaldab järgmist informatsiooni.Ettevõtte nime, üldiseid kontaktandmeid, asutusaastat,töötajaid.

2. Personaalne andmebaasi puhul võivad andmed sisaldada  lisaks näiteks töötajate arvu, tegevusvaldkonda, ettevõtte käibe suurust kvartaalses plaanis…jne.

3.Ettevõtte valdkonna põhine andmebaas sisaldab väljatöötatud ettevõtte kontakt isikuid kellega on varasemalt kontakteerutud.

 

Tähelepanu !

Mida detailsem andmebaas seda kallim hind !Suure ja mahuka kontaktnimekirja loomine võtab aega. Andmebaas luuakse vastavalt kokkulepitud tähtajaks.

IMAGOTEENUS

Mainekujundusteenus ehk loome Teie ettevõtte mainet kujundavad infokanalid nagu näiteks koduleht, blogi, Facebook, Instagram, Youtube jne ning haldame ja teostame vastavalt mainekujundusstrateegiale kvaliteetset sisuturundust.

MÜÜGITEENUS

Müügiteenus ehk teostame Teie ettevõtte potentsiaalsetele klientidele info-, toote-, kampaania- või personaalmüügikõnesid. Vajadusel saame pakkuda ka püsikliendimüügi lahendust, mis hõlmab siis kõrgtasemelist telefoni ning silmast-silma müüki. Lisaks pakume müügiguru otsingu või olemas olema müügimeeskonna koolituse teenust.

Paljud meie teenused on juba komplekteeritud erinevatesse mahupakettidesse seega meelepärase teenuse tellimine on tehtud lihtsaks ning läbipaistvaks. Kõikide meie hetkel olemasolevate teenustega ja toodetega võite tutvuda lehel “TEENUSED”

SHARE IT PORTFOOLIO

Siin võite tutvuda meie tehtud töödega! Rohkem infot meie tegemistekohta leiatelehelt “PORTFOOLIO”

Oma silm on kuningas!

[portfolio_list type=”standard” columns=”3″ lightbox=”yes” link_type=”single_link” show_link_button=”no” show_like=”no” show_load_more=”no” number=”3″]

SHARE IT KLIENDID JA PARTNERID

Iga ettevõtte kõige kallim vara on tema kliendid ja partnerid. Aitäh, et olete olemas !

[qode_clients columns=”six_columns”][qode_client link_target=”_self” image=”17767″ link=”#”][qode_client link_target=”_self” image=”17767″ link=”#”][qode_client link_target=”_self” image=”17765″ link=”#”][qode_client link_target=”_self” image=”17766″ link=”#”][qode_client link_target=”_self” image=”17770″ link=”#”][qode_client link_target=”_self” image=”17768″ link=”#”][qode_client link_target=”_self” image=”17764″ link=”#”][qode_client link_target=”_self” image=”17769″ link=”#”][/qode_clients]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.