Kas tahaksite eristuda oma sõnumi ja lähenemisega, teha midagi teistmoodi kui kõik teised?

Te soovite jõuda oma sõnumiga kas müügi-, turundus-, finants-, autopargi-, haldus- või tegevjuhile? Suunata see kindla suuruse ja asukohaga ettevõttele? Koos teiega paneme sõnumisse huvipakkuva ja kindlale isikule suunatud sisu ning suudame jälgida ka kõiki selle sõnumi lugemisi ja avamisi. Graafiline disain tähendab visuaalset ideede esitlust, mis põhineb täpsel ja põhjalikul kontspetsioonil. Graafilist disaini võib nimetada ka kui visuaalseks kommunikatsiooniks, millel on suur mõju tänapäeva konkurentsitihedas maailmas.

LOOME TEILE LIHTSA SÕNUMI

mis aitab Teil eristuda teistest ning olla veelgi nähtavam. Professionaalsed graafilised lahendused aitavad ettevõtte edu parandada.

LIHTNE, MOODNE, ILUS

Materjalide kujundamisel lähtume sellest, et uudiskiri või kampaanialeht peab olema viisaka disainiga, kuid samal ajal ka lihtsalt ja mugavalt loetav. Kõige selle juures peab alati meeles pidama seda, et disain peab vastama ettevõtte brändikuvandile ja olema minimalistlik, eriti just B2B turunduse puhul. Seda kõike arvesse võttes sünnivad meie poolt konkreetsed ettepanekud sõnumite jaoks.

KOHANDUV DISAIN

Üha rohkem loetakse e-maile mobiiltelefonis ja muudes nutiseadmetes, mis erinevad üksteisest ekraani suuruse ja eraldusvõime poolest. Olenemata seadmest soovib iga kasutaja saada kätte kogu informatsiooni ning seda ilma kadude ja kompromissideta kujunduses.

LOODUD TOIMIMA

Eri veebilehitsejad ning meilirakendused tõlgendavad etteantud materjale erinevalt. Seda arvestades teeme kõik materjalid võimalikult lihtsa ülesehitusega ning liigset koodimist vältides, et iga veebilehitseja kuvaks sisu just nii, nagu see oli mõeldud, ning meilirakendused ei suunaks saadetud kirju rämpsposti. Enne väljasaatmist testime sõnumit kõigis enamlevinud veebilehitsejates, seadmetes ja meilirakendustes, et veenduda sõnumi moonutusteta kuvamises.

Lihtsa ülesehitusega

BÄNNERID

Suurendades tuntust ja tõstes nähtavust ning tõstes toodete müügikasvu. Suurepärane veebidisain on värske, puhas ja lihtne.

Lihtsa ülesehitusega

UUDISKIRJAD

Suurendades tuntust ja tõstes nähtavust ning tõstes toodete müügikasvu. Oleme abiks uudiskirjade loomisel, sihtgruppide valimisel, disaini loomisel ja kirja ülesehitamisel. Aitame ka sisu tootmise ning kirjade väljasaatmisega.

Lihtsa ülesehitusega

SOTSIAALMEEDIA KANALI LOOMINE

Suurendades tuntust ja tõstes nähtavust ning tõstes toodete müügikasvu.abistame alustavatel ettevõtetel sotsiaalmeedia kanali loomisel, kujundamisel ja haldamisel.

Lihtsa ülesehitusega

LOGODE KUJUNDUS

VISUAALNE IDENTITEET

Äratuntav kaubamärk on ettevõtte üks kõige väärtuslikumaid varasid!

Lihtsa ülesehitusega

FACEBOOKI KAPAANIA BÄNNERITE KUJUNDUSED

Äratuntav kaubamärk on ettevõtte üks kõige väärtuslikumaid varasid!